Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wordpress 30 iyi 2015 en eklentisi

En iyi 30 Wordpress Eklentisi - 2015
#1

[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: WordPress tabanlı sitenizin arama motoru optimizasyonu (SEO) için gelişmiş seçenekler sunuyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Yorumların spam olup olmadığını kontrol etmeye yarayor ve yönetici ekranından bunların yönetilmesini sağlıyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Arama motorlarınızın sitenizi daha iyi indekslemesini sağlamak için, özel bir XML site haritası oluşturuyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Ajax tabanlı, CAPTCHA desteğine sahip bir iletişim formu eklentisi olan Contact Form 7, tek bir site üzerinde birden fazla iletişim formu oluşturmanıza da olanak sağlıyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Eğer sitenizde fotoğraf galerisi kullanıyorsanız, NexGen Gallery çok işinize yarayabilecek bir eklenti. Galerilere toplu olarak resim yükleme, meta bilgilerini işleme, sıralamalarını ayarlama gibi pek çok işlemi kolayca yapmanızı sağlıyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Dinamik WordPress sitenizdeki sayfaların statik birer HTML’e dönüştüren eklenti, bu işlemin ardından ziyaretçilerinize PHP sayfası yerine HTML versiyonunu göstererek hem sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlıyor, hem de sunucu kaynaklarını daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Sitenizin istatistiklerini Google Analytics ile ölçümlüyorsanız bu eklenti sayesnde Google Analytics’i sitenize en pratik şekilde entegre edebilirsiniz.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Mobil cihazların giderek yaygınlaşması ile birlikte WordPress sitelerin de sadece bilgisayarlarda görüntülenebilir olması yeterli olmamaya başladı. WP Touch var olan WordPress siteleri mobil uyumlu hale getirmek için en çok tercih edilen eklentilerin başında geliyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: WordPress sitenizi yedeklemek mümkün, WordPress Importer sayesinde yedeklediğiniz sitelerdeki yazıları, sayfaları, yorumları, kategorileri, etiketleri ve özel alanları da pratik bir şekilde yeniden yükleyebilirsiniz.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Pek çok farklı özelliği ile kendi barındırdığınız (self-hosted) WordPress sitenizi bulut bilişimden faydalanarak güçlendirmek için kullanılabilecek son derece faydalı bir eklenti. Tüm özelliklerine bu yazıda yer vermek mümkün değil, o yüzden eklenti sayfasına göz atmanızda fayda olabilir.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Özel yönetim paneli sayesinde WordPress siteleri için gelişmiş seçeneklere sahip ve sınırsız sayıda iletişim formu oluşturabileceğiniz bir eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: WordPress sayfalarının alt kısımlarında yer alan diğer sayfalara geçiş için kullanılan yapıyı kişileştirerek, daha şık bir hale sokan ufak ama faydalı bir eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: WordPress sitelerinin arama motoru optimizasyonu (SEO) geliştirmek için en çok tercih edilen eklentilerden biri.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: WordPress içeriğinize e-posta dışında 100’ün üzerinde sosyal ağda paylaşma seçeneği eklemenizi sağlar.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: WordPress sitenize ürünlerinizi satmanızı sağlayacak bir alışveriş sepeti eklemek için kullanabileceğiniz bir eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Site istatistiklerinizi ölçümlemeniz için kullanabileceğiniz Google Analytics kodunu sitenize pratik bir şekilde yerleştirmenizi sağlayan bu eklenti, aynı zamanda verilerini WordPress yönetim panelinden kolayca izlemenize de olanak veriyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Var olan bir yazı ile ilgili diğer konuları, farklı kriterlere göre hesaplayarak yazıların yer aldığı sayfaya eklemenizi sağlayan bir eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: WordPress’in içerik giriş alanını zenginleştirmek ve size daha çok seçenek sunmak için geliştirilmiş 16 farklı eklentiyi içeren bir eklenti paketi.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Ziyaretçilerin sitenizdeki içeriği sosyal ağlarda kolaylıkla paylaşması için seçenekler sunmanızı sağlayan diğer bir popüler eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Özellikle Contact Form 7 için geliştirilmiş bir güvenlik doğrulama (CAPTCHA) eklentisi  olan Really Simple CAPTCHA’yı, doğrulama ihtiyacına sahip farklı eklentiler ile birlikte de kullanabilirsiniz.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Sitenizi Google Tercüme ile pratik bir şekilde çok dilli hale getirmek için kullanabileceğiniz bir eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Sitenizdeki yeni yazıları otomatik olarak Twitter’da paylaşmanızı sağlayan [Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol] eklentisinin ücretsiz ama kullanışlı bir sürümü.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Siteniz genişledikçe var olan bağlantıların tamamının halen çalışıp çalışmadığını kontrol etmek de giderek zorlaşır. Broken Link Checker bu işlemi sizin için yapıyor ve eğer varsa bozuk linkleri size haber veriyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Kullanıcılarınıza sitenizin içeriğindeki yazıları 330 popüler sosyal ağ servisinde paylaşma seçeneğini sunmanızı sağlayan bir eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Sitenizin daha performanslı çalışmasını sağlamak için cache özelliği sunan bu eklenti, bu sayede kullanıcı tecrübesini de artırmayı hedefliyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Kullanıcıların siteye giriş yapması, profillerini oluşturup içerikler üretmesi ve etkileşimli gruplara sahip olmak için kullanılabilecek, bir anlamda WordPress’i daha sosyal hale getiren önemli bir eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: WordPress veri tabanını tablo yapıları ile birlikte yedeklemeyi sağlayan bir eklenti.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Bu eklenti Youtube videolarını ve video listelerini sitenizin farklı alanlarına kolay bir şekilde eklemenizi sağlıyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Sitenizde 301 yönlendirmelerini yönetmenizi ve 404 sayfa bulunamadı hatalarını takip etmenizi sağlayan bir eklenti. Özellikle karmaşık yapılara sahip web siteleri için oldukça önemli hale gelebiliyor.
[Linkleri görebilmek için ücretsiz üye olmanız gerekli. Hemen ücretsiz üye ol]: Şablon ve CSS desteği ile geniş kişiselleştirme imkanlarına sahip, zengin seçenekler sunan bir anket eklentisi.
Grafik Tasarım Forumları / Yönetim Ekibi
Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular
Yazar
  /  
Son Yorum
Yorumlar: 3
Okunma: 782
01-29-2018, 10:02 PM
Son Yorumgrafikadam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi