Grafik Servisi Reklam

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
photoshop kamera yardim hazir ayarlari

Photoshop hazir kamera ayarlari yardim
Exclamation 

Elimde photoshop kamera hazir ayarlari var ama bu dosyalari nasil kullanacagimi nereye yukleyecegimi bilmiyorum yardimci olurmusunuz ? 

LnyW3Z.png
Ara
konu yanlış yere açılmıştı, düzeltildi.
1 tanesini bana yollarmısınız bir bakalım nasıl çalışıyor..
(07-07-2017, 02:28 AM)Grafik Servisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri görebilmek ve sitemizin ücretsiz içeriğinden faydalanabilmek için üye olmalısınız. Ücretsiz Üye Ol]
Ara
(07-07-2017, 07:32 PM)muharremkyksz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri görebilmek ve sitemizin ücretsiz içeriğinden faydalanabilmek için üye olmalısınız. Ücretsiz Üye Ol]

Mac üzerinde mi kullanmaya çalışıyorsunuz?
Mac'te çalışmıyor gibi anladım ben bu durumu. Windows sürümü için sanırım bu ayarlar..
Ara
(07-08-2017, 01:58 AM)Grafik Servisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri görebilmek ve sitemizin ücretsiz içeriğinden faydalanabilmek için üye olmalısınız. Ücretsiz Üye Ol]

Mac üzerinde mi kullanmaya çalışıyorsunmac ve pc de denedim ama photoshopa yuklenmedi.

(07-08-2017, 11:04 AM)Logo Tasarım Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mac'te çalışmıyor gibi anladım ben bu durumu. Windows sürümü için sanırım bu ayarlar..

pc dede dnedim ama olmadi photoshop gormuyor dosyalari.
Ara
Merhaba, Adobe Camera Raw eklentisini yüklemeniz gerekiyor. Aşağıda vereceğim linkten yükleyebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek ve sitemizin ücretsiz içeriğinden faydalanabilmek için üye olmalısınız. Ücretsiz Üye Ol]
Ara
(07-14-2017, 10:40 AM)hasannazif Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri görebilmek ve sitemizin ücretsiz içeriğinden faydalanabilmek için üye olmalısınız. Ücretsiz Üye Ol]

yardiminiz icin tesekkur ederim camera raw zaten yukluydu dediginiz gibi indirip yukledim ama yine olumsuz. adobe 17 surumu kullaniyorum ama galiba yeni dikkatimi cekti dosyalar cs6 ile uyumlu olabilir birde cs6 ile deneyecegim. Tesekkurler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Photoshop CC açıldıgında Welcome sorunu fikretyn 5 1,738 01-01-2017, 10:30 AM
Son Yorum: çaylak babandır
Exclamation photoshop VS lightroom effectleri YARDIM PLEASE !!! muharremkyksz 1 1,412 10-30-2016, 02:54 PM
Son Yorum: Grafik Servisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Tasarım Forumları

Ücretsiz PSD indir

Instagram Beğeni Saatleri

Reklamı Gizle

Grafik Servisi Reklam