Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adobe Illustrator
Photo 

Merhaba arkadaşlar. Bir önceki sorunuma benzer bir sorunla karşılaştım. Fotoğrafta bulutun üzerindeki yağmur damlaları bulutun alt çizgisiyle kesişiyor. Arasını boşluklu çizmeyi denedim ama olmadı yani istediğim gibi olmadı. Onun yerine önerebileceğiniz bir çözüm yolu var mı?
Şimdiden çok teşekkürler

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Ara

(10-05-2016, 11:52 PM)eo3138 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba arkadaşlar. Bir önceki sorunuma benzer bir sorunla karşılaştım. Fotoğrafta bulutun üzerindeki yağmur damlaları bulutun alt çizgisiyle kesişiyor. Arasını boşluklu çizmeyi denedim ama olmadı yani istediğim gibi olmadı. Onun yerine önerebileceğiniz bir çözüm yolu var mı?
Şimdiden çok teşekkürler

bulutların içini beyazla doldurabilirsiniz..

(10-05-2016, 11:56 PM)Grafik Servisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(10-05-2016, 11:52 PM)eo3138 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba arkadaşlar. Bir önceki sorunuma benzer bir sorunla karşılaştım. Fotoğrafta bulutun üzerindeki yağmur damlaları bulutun alt çizgisiyle kesişiyor. Arasını boşluklu çizmeyi denedim ama olmadı yani istediğim gibi olmadı. Onun yerine önerebileceğiniz bir çözüm yolu var mı?
Şimdiden çok teşekkürler

Onu denedim ve oldu ama öğrenmek istediğim corel'da bunun bir aracı vardı. Öyle bir şey Adobe'da var mı?
Ara

(10-06-2016, 12:07 AM)eo3138 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(10-05-2016, 11:56 PM)Grafik Servisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
Şimdiden çok teşekkürler

Onu denedim ve oldu ama öğrenmek istediğim corel'da bunun bir aracı vardı. Öyle bir şey Adobe'da var mı?

Aynı Şekilde Corelde DE Yapabilirsin

Yada Damlaların Kesişen Kısmını Kesebilirsin Ki Bu Daha Sağlıklı Olur Eğer CNC Kesim vs Birşey Olacaksa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

[-]
Tags
illustrator adobe